چهارشنبه 1 خرداد 1398

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
فعالیت بدون پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران ممنوع است

معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان های دولتی و خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه ای خواهد بود.

به گزارش وبدا ، محمد میرزابیگی، معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: از ابتدای امسال(1395) ۱۰هزار نفر از پرستاران که مدارک شان را تحویل داده ‌اند پروانه صلاحیت حرفه ای دریافت کردند و سال آینده(1396) نیز ۱۰ هزار پرستار دیگر این پروانه را دریافت خواهند کرد.

معاون پرستاری وزارت بهداشت بازآموزی را مهم ترین شاخص در اعطای پروانه صلاحیت حرفه ای به پرستاران دانست و گفت: بر اساس قوانین مربوط به این حوزه، از این پس تنها پرستارانی که این پروانه را اخذ کرده باشند می توانند در چارچوب این حرفه و تحت عنوان پرستار در جامعه فعالیت کنند و هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان های دولتی و خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت این پروانه است.

میرزابیگی با اشاره به سطح ‌بندی خدمات پرستاری در دو سطح خدمات حرفه ‌ای و غیرحرفه ‌ای گفت: حدود 60درصد خدمات پرستاری تخصصی و در سطح حرفه ‌ای و 40 درصد آن خدمات اولیه و غیرحرفه‌ ای است.

 

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

1395.11.08

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2674100 نفر   - 482837 ip   بازديد امروز : 157 نفر   - 31 ip   بازديد ديروز : 1169 نفر   - 343 ip   آنلاين : 16 نفر