چهارشنبه 1 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
هیچ استانی بدون کتاب درسی نیست

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد و رسانه‌ های آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که از نظر ما هیچ استانی بدون کتاب درسی نیست افزود: اگر همچنان کسی باقی مانده باشد که به هر علتی کتاب نگرفته باشد چه در مقطع ابتدایی و چه پیش دانشگاهی می‌ تواند با ورود به سامانه فروش نسبت به ثبت سفارش کتاب اقدام کند.

لیدا نیک روش در گفت ‌و گو با ایسنا، درباره وضعیت توزیع کتب درسی در کشور و در واکنش به این که هنوز دانش آموزان در برخی مناطق محروم کشور کتاب ندارند اظهار کرد: از نظر ما هیچ استانی بدون کتاب درسی نیست.

وی افزود: طبق آمار سامانه ثبت نام دانش آموزی(سناد) سهمیه کتب درسی تمام استان‌ ها ارسال شده و کتاب ها به دست دانش آموزان رسیده  است، تنها در مقطع فنی و حرفه ‌ای به علت تغییر رشته و جابه جایی هنرآموزان کتاب‌ ها نرسیده بودند که با درخواست مجدد، کتب آن ها نیز ارسال شد.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد و رسانه ‌های آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که اگر همچنان کسی باقی مانده باشد که به هر علتی کتاب نگرفته باشد  در مقطع ابتدایی و پیش دانشگاهی می ‌تواند با ورود به سامانهhttp://www.irtextbook.com نسبت به ثبت سفارش کتب اقدام کند. گفت: اگر دانش آموز محصل دوره متوسطه اول و دوم باشد نیز می‌ تواند به کتابفروشی ‌ها مراجعه کند تا اگر هنوز مرجوع نکرده باشند کتاب مورد نیاز خود را دریافت کند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

وزارت آموزش و پرورش

1395.08.29

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2560899 نفر   - 456202 ip   بازديد امروز : 456 نفر   - 113 ip   بازديد ديروز : 891 نفر   - 330 ip   آنلاين : 9 نفر