چهارشنبه 1 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
افتتاح سامانه فروش آنلاین کتب درسی، نیمه دوم فروردین95

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، از افتتاح سامانه فروش آنلاین کتب درسی در نیمه دوم فروردین95 خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي، لیدا نیک روش در بازدید از فرایند تولید کتاب های درسی ، اظهار کرد: سال گذشته کتاب های پیش دانشگاهی در سراسر کشور و کتاب های دوره ابتدایی در شهر تهران با هدف کنترل و نظارت مراحل توزیع از چاپخانه تا مدرسه از طریق سامانه فروش کتب درسی در اختیار دانش آموزان قرار گرفت .

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی تصريح كرد: پس از بازخوردهای دریافت شده و رفع مشکلات سیستم مقرر شد این سامانه همزمان از 15 فروردین94 در سراسر کشور برای ثبت سفارش خرید کتاب در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

 وی خاطرنشان كرد: این اقدام در راستای سیاست دولت الکترونیک با هدف آشنایی دانش آموزان و خوداتکایی آنان و کاهش دست واسطه ها انجام می شود.

نیک روش بيان کرد: با رایزنی های انجام شده مقرر شد سامانه ثبت نام همزمان برای مدیران مدارس نیز بازگشایی شود تا آن ها نیز بتوانند در امر ثبت نام به دانش آموزان کمک نمایند و نیازی به کافی نت نداشته باشند.

 

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

1394/11/12

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2560846 نفر   - 456197 ip   بازديد امروز : 403 نفر   - 108 ip   بازديد ديروز : 891 نفر   - 330 ip   آنلاين : 8 نفر