شنبه 4 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
المپیاد متمرکز درون دانشگاهی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد

طی بخشنامه ای از سوی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به واحدهای مجری علوم پزشکی، زمان و مکان برگزاری المپیاد متمرکز درون دانشگاهی دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، طبق این بخشنامه، این المپیاد در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه مورخ 27، 28 و 29 تیرماه 1395 در واحد نجف آباد برگزار می شود.

نزدیک به چهارصد دانشجو از واحدهای مختلف مجری علوم پزشکی در سراسر کشور در این دوره از المپیاد ثبت نام کرده اند و با یکدیگر در 4 حیطه اصلی مدیریت نظام سلامت، تفکر علمی در علوم پایه، استدلال بالینی و فلسفه در پزشکی طبق حیطه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است از اواخر سال گذشته(94) تاکنون جلسات متعددی به طور مستمر با حضور نمایندگان واحدهای متقاضی و نیز دانشجویان در معاونت علوم پزشکی تشکیل و در این جلسات تجربیات مختلف واحدها تبادل شده، و برنامه ریزی های لازم انجام شده است؛ و در راستای توانمندسازی دانشجویان متقاضی، کلاس های آمادگی به صورت مجازی (در سراسر کشور توسط معاونت علوم پزشکی) و حضوری در واحدهای مختلف تشکیل شده است.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

1395.04.01

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2565616 نفر   - 457535 ip   بازديد امروز : 1257 نفر   - 293 ip   بازديد ديروز : 969 نفر   - 412 ip   آنلاين : 4 نفر