چهارشنبه 1 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
بررسی اجرای طرح تجمیع 3 دانشگاه آزاد در استان تهران

دکتر میرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، از آغاز اجرای طرح تجمیع 3 با هدف کاهش بوروکراسی و حذف فرایندهای غیرضروری در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در این جلسه با اشاره به دغدغه های آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس هیات موسس و هیات امنای درخصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از نگرانی های ایشان که هنوز در دانشگاه مرتفع نشده بحث بوروکراسی در دانشگاه است. متاسفانه سرعت انجام امور در بخش های مختلف متناسب با سازمانی با شأن دانشگاه آزاد اسلامی نیست.

وی افزود: به این ترتیب می توان استان تهران را به بخش های جنوب، شمال، غرب و شرق تقسیم کرده و با کاهش حجم فرایندها به روند انجام امور تسریع بخشید.

دکتر میرزاده با تاکید بر این که طرح تجمیع 3 دیگر فرایندی فیزیکی نیست، خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این طرح که از سال آینده(95) آغاز می شود، کاهش فرایندها، حذف مراحل غیر ضروری، ایجاد وفاق و هماهنگی بیشتر در امور دانشگاه است.

وی افزود: با سیستم اتوماسیون اداری و کاهش مراحل غیرضروری باید ساز و کارها در دانشگاه چابک و سریع صورت گیرند.

 

مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

1394/11/27

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2560895 نفر   - 456201 ip   بازديد امروز : 452 نفر   - 112 ip   بازديد ديروز : 891 نفر   - 330 ip   آنلاين : 9 نفر