چهارشنبه 1 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

برنامه آموزشي و امتحانات
مصوبات مهم جلسه 147 هیات رئیسه دانشگاه آزاد

یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با ریاست دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و حضور سایر اعضا برگزار شد.

 

افزایش امنیت مدارک و دانشنامه های دانشگاه آزاد اسلامی

موضوع مدارک تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه مطرح و مصوب شد جهت افزایش امنیت مدارک و دانشنامه های دانشگاه موضوع در کارگروهی متشکل از معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی و دفتر حقوقی، دفتر فناوری اطلاعات و شورای IT و مرکز حراست و نماینده نهادهای ذیربط در کمیسیون شماره 2 هیات رئیسه مطرح شود.

 

تأسیس شرکت های اقتصادی دانش بنیان در حوزه علوم انسانی، فرهنگ، هنر و ورزش

گزارش کمیسیون تخصصی شماره 2 هیات رئیسه توسط دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي مطرح و با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست جمهوری، پیشنهاد امضاي تفاهم نامه‌ای میان این ستاد و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص تأسیس شرکت های اقتصادی دانش بنیان در حوزه علوم انسانی، فرهنگ، هنر و ورزش (مراکز نوآوری و شکوفایی) تصویب شد.

 

سامانه ثبت در خواست جابجایی

 

در این جلسه گزارش کمیسيون تخصصی شماره یک هیات رئیسه توسط دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مطرح و در خصوص سامانه ثبت در خواست جابجایی پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی برای مرحله دوم بررسی و در خصوص جابجایی دانشجویان از طریق آزمون با توجه ثبت نام آنان در سایت آزمون، مصوب شد در صورتی که متقاضی نمره مقصد را اخذ کرده باشد، تعداد دانشجویان واحد مبدا از حداقل نصاب کمتر نشود، تعداد دانشجویان واحد مقصد از سقف مجاز تجاوز نکند و با اولویت متاهلین مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین درخواست رئیس سازمان سما در خصوص بورسیه و ادامه تحصیل اعضای هیات علمی سازمان مطرح و پیشنهاد شد مربیان شاغل در سازمان سما که در دوره دکتری پذیرفته شده اند و تقاضای بورس تحصیلی دارند حداکثر تا سقف 20% شهریه برای واحدهای داخل کشور و برای واحدهای بین الملل حداکثر تا 5% شهریه، بورس در نظر گرفته شود.

 

مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

10/11/1394

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2560871 نفر   - 456199 ip   بازديد امروز : 428 نفر   - 110 ip   بازديد ديروز : 891 نفر   - 330 ip   آنلاين : 9 نفر