پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

اخبار
ممنوعیت ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد بدون سند پذیرش مرکز آزمون

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین زاده لطفی گفت: حفظ کیفیت و ارتقای آموزشی جزو سیاست های اصلی معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می رود از این رو ممیزی رشته محل ها در دور اول در سال 94 و دور دوم در خردادماه 95 انجام شد که نتایج آن در انتهای این نشست به اطلاع اعضا خواهد رسید.

وی افزود: نتایج این ممیزی ملاک عمل تصمیم گیری ما در تخصیص دانشجو به ویژه در دوره های تحصیلات تکمیلی است. انتظار داریم که واحدها نسبت به جذب اعضای هیات علمی با کیفیت اهتمام ویژه ای داشته باشند.

دکتر حسین زاده لطفی به فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دی ماه 94 اشاره و انتشار آن را موجب رفع مشکلات بسیاری از واحدها در کمبود اعضای هیات علمی دانست.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: آیین نامه رکود علمی اعضای هیات علمی و تشویق مقالات آن ها یکی دیگر از مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و به سوالات اعضا در این باره پاسخ داده شد. همچنین مقرر شد سامانه ای در این خصوص طراحی و تا پایان شهریورماه95 اجرایی شود.

وی در ادامه گفته های خود تاکید کرد: ثبت نام دانشجویان تمامی مقاطع بدون سند پذیرش مرکز آزمون امکان پذیر نیست.

دکتر حسین زاده لطفی گفت: سیاست حوزه آموزش در سازمان مرکزی تمرکز زدایی و تفویض اختیار به واحدهاست. این اقدام از سال گذشته(1394) انجام شده و در حوزه کمیسیون موارد خاص تفویض تا درصد بالایی صورت گرفته است. البته سازمان مرکزی سعی دارد نقش سیاستگذاری و نظارتی خود را تقویت کند.

وی افزود: یکی از مصوبات این جلسه ایجاد بخش کنترل و نظارت بر امور آموزشی واحدهاست که مقرر شد سازو کار جدیدی در این باره تعریف شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دو آیین نامه کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در پایان این نشست اعضای جلسه نظرات خود را برای تدوین نهایی آن اعلام کنند.

وی ادامه داد: در آیین نامه دوره دکترا تمامی موارد از جمله امتحان جامع، نحوه انتخاب استاد راهنما و زمان آن و ... به دقت پیش بینی شده است.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

95.04.30

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2642917 نفر   - 475037 ip   بازديد امروز : 750 نفر   - 146 ip   بازديد ديروز : 530 نفر   - 148 ip   آنلاين : 6 نفر