چهارشنبه 1 اسفند 1397

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

اخبار
زمان و مكان برگزاري آزمون عملي و طراحي برخی رشته‌ هاي گروه هنر کنکور95

اطلاعيه سازمان ‌سنجش آموزش ‌كشور در خصوص زمان و مكان برگزاري آزمون عملي و طراحي رشته‌ هاي تحصيلي نقاشي، ارتباط تصويري، هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه و لباس، طراحي صنعتي، ادبيات نمايشي، مجسمه ‌سازي، موسيقي ايراني و جهاني، كتابت و نگارگري، آهنگسازي، بازيگري (كارگرداني)، طراحي صحنه، نمايش عروسكي و عكاسي در آزمون سراسري سال 1395

 

پيرو اطلاعيه مورخ 95/5/3، بدين‌‌ وسيله‌  موارد ذيل را به  اطلاع متقاضيان رشته‌‌‌‌‌‌ هاي تحصيلي فوق در گروه آزمايشي هنر مي ‌رساند:

‌الف) رشته ‌هاي‌ تحصيلي نقاشي‌، ارتباط تصويري‌، كارداني هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه، طراحي لباس و طراحي صنعتي:

كارت شركت در آزمون داوطلباني ‌‌كه در جلسه آزمون تستی گروه آزمایشی هنر (بعد از ظهر پنجشنبه 95/4/24)حاضر بوده اند و نسبت به پرداخت هزينه آزمون عملي رشته ‌‌‌هاي فوق الذكر در موعد مقرر در پايگاه اطلاع ‌رساني سازمان اقدام نموده ‌اند، از تاريخ 95/5/12 تا 95/5/14 از طريق سايت اين سازمان قابل پرينت مي‌ باشد. آن دسته از داوطلباني كه موفق به پرينت كارت خود نشده ‌اند و يا مغايرتي در كارت خود مشاهده مي نمايند، مي ‌توانند منحصراً در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه‌ مورخ 13 و 95/5/14 از ساعت 8:00 الي 12:00 ظهر و از ساعت 14:00­ الي 18:00 بعدازظهر به نماينده رفع نقص اين سازمان مستقر در شهرستان محل برگزاري آزمون به شرح جدول ذيل مراجعه نمايند. فرآيند آزمون درس‌ طراحي‌ رشته‌ هاي تحصيلي نقاشي‌، ارتباط تصويري‌، كارداني هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه و طراحي لباس از ساعت‌ 8:00 صبح‌ روز جمعه مورخ 95/5/15 و آزمون رشته طراحي صنعتي از ساعت 14:30 (دو و نيم بعداز ظهر) روز جمعه مورخ 95/5/15 آغاز مي شود كه داوطلبان لازم است نيم ساعت قبل شروع فرآيند در حوزه امتحاني حاضر باشند. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون درج شده است.

لوازم و وسايل مورد نياز: پرينت كارت آزمون طراحي، شناسنامه‌ عكسدار يا كارت‌ ملي، تخته شاسي به ابعاد A3، مدادهاي‌‌ (رنگي- سياه‌- طراحي و اتود) پر رنگ‌‌ و نرم، پاك كن‌ و تراش، خط‌كش‌، گونياي‌ كوچك‌، پرگار و گيره ‌هاي ‌كاغذي.

جدول آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون عملي و طراحي رشته‌ هاي‌ تحصيلي نقاشي‌، ارتباط تصويري‌، كارداني هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه، طراحي لباس و طراحي صنعتي با توجه به استان محل اقامت

شهرستان‌ برگزاري‌آزمون

استان محل اقامت داوطلبان

دانشگاه محل رفع نقص

آدرس محل رفع نقص كارت آزمون

تهران

تهرا ن-  البرز- سمنان- مركزي- همدان- قم و خارج كشور

دانشگاه سوره

تهران - خيابان آزادي - بين خيابان آذربايجان و خوش - نبش كوچه كامياران - دانشگاه سوره

تبريز

آذربايجان ‌شرقي- آذربايجان ‌غربي- اردبيل - كردستان

دانشگاه تبريز

تبريز- بلوار 29 بهمن-ساختمان كتابخانه مركزي قديم- مديريت امور آموزشي

اصفهان

اصفهان- چهار محال و بختياري- يزد

دانشگاه اصفهان

اصفهان -ميدان آزادي (دروازه شيراز)-بلوار دانشگاه-درب شمالي دانشگاه اصفهان-ساختمان آموزش دانشگاه دفتر ستاد آزمون هاي دانشگاه اصفهان

شيراز

بوشهر- فارس- كهگيلويه و بويراحمد

مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز

شيراز- خيابان ساحلي غربي-مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز

اهواز

ايلام - خوزستان - لرستان- كرمانشاه

مجتمع آموزش عالي جهاد دانشگاهي خوزستان

اهواز- جاده گلستان- انتهاي بلوار پرديس - مجتمع آموزش ‌عالي جهاد دانشگاهي ‌خوزستان

مشهد

خراسان (رضوي- شمالي- جنوبي)

دانشگاه فردوسي مشهد

مشهد- دانشگاه فردوسي مشهد - مديريت آموزشي دانشگاه

كرمان

سيستان ‌‌و بلوچستان-كرمان- هرمزگان

آموزشكده فني و حرفه ‌اي شماره يك شهيد چمران كرمان

كرمان- خيابان شهيد مصطفي خميني- ابتداي اتوبان هفت باغ

رشت

گيلان- زنجان- قزوين

دانشگاه گيلان

رشت - پرديس دانشگاه گيلان واقع در بلوار حافظ - خيابان ملت رو به روي پارك ‌شهر

بابلسر

مازندران- گلستان

دانشگاه مازندران-بابلسر

بابلسر- خيابان پاسداران- سازمان مركزي دانشگاه مازندران

تذكر مهم: آن دسته از داوطلباني كه علاوه بر رشته‌هاي فوق، علاقه مندي خود را به شركت در آزمون عملي رشته كتابت و نگارگري هم اعلام نموده ‌اند توجه داشته باشند كه آزمون عملي رشته كتابت و نگارگري منحصراً در شهر تهران برگزار مي شود. لذا به منظور رفاه حال این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده چنانچه در يكي از مراكز خارج از تهران با توجه به جدول فوق اقامت داشته باشند، حوزه امتحاني آنان در آزمون رشته‌ هاي‌ تحصيلي نقاشي‌، ارتباط تصويري‌، كارداني هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه، طراحي لباس و يا طراحي صنعتي شهر تهران تعيين شود لذا براي حضور در جلسه آزمون مي ‌بايست به آدرس مندرج بر روي كارت شركت در آزمون مراجعه نمايند.

 

ب) رشته‌ هاي تحصيلي ادبيات نمايشي، مجسمه‌ سازي، موسيقي ايراني و جهاني، آهنگسازي، بازيگري - كارگرداني، طراحي صحنه، نمايش عروسكي و عكاسي:

پرينت كارت براي داوطلبان رشته‌ هاي بند «ب» 48 ساعت قبل از تاريخ برگزاري آزمون از طريق پايگاه اطلاع ‌رساني اين سازمان قابل دريافت خواهد بود. محل و زمان رفع نقص و برگزاري آزمون عملي و تخصصي رشته‌ هاي مذكور بر اساس جدول ذيل مي‌ باشد:

جدول‌ برنامه‌ زمان و مكان رفع نقص و برگزاري آزمون عملي و تخصصي رشته‌هاي ادبيات نمايشي، مجسمه‌سازي، موسيقي ايراني و جهاني، آهنگسازي، بازيگري - كارگرداني، طراحي صحنه، نمايش عروسكي و عكاسي

نام رشته

زمان آزمون (به ترتيب حرف اول نام  خانوادگي)

محل رفع نقص و برگزاري

ادبيات نمايشي

خواهران: الف تا ح شنبه مورخ 95/5/23

خواهران: خ تا ظ يكشنبه مورخ 95/5/24

خواهران: ع تا ل دوشنبه مورخ 95/5/25

خواهران: م تا ي روز سه‌شنبه مورخ 95/5/26

برادران: الف تا خ روز چهارشنبه مورخ 95/5/27

برادران: د تا غ پنجشنبه مورخ 95/5/28

برادران: ف تا ي روز جمعه مورخ 95/5/29

پرديس هنرهاي زيبا دانشگاه تهران-خيابان انقلاب-درب اصلي دانشگاه

بازيگري- كارگرداني

خواهران: الف تا چ شنبه مورخ 95/5/23

خواهران: ح تا س يكشنبه مورخ 95/5/24

خواهران: ش تا ق دوشنبه مورخ 95/5/25

خواهران: ك تا ي روز سه‌شنبه مورخ 95/5/26

برادران: الف تا ذ روز چهارشنبه مورخ 95/5/27

برادران: ر تا ف پنجشنبه مورخ 95/5/28

برادران: ق تا ي روز جمعه مورخ 95/5/29

طراحي صحنه

خواهران: الف تا چ شنبه مورخ 95/5/23

خواهران: ح تا ش يكشنبه مورخ 95/5/24

خواهران: ص تا ل دوشنبه مورخ 95/5/25

خواهران: م تا ي روز سه‌شنبه مورخ 95/5/26

برادران: الف تا ح روز چهارشنبه مورخ 95/5/27

برادران: خ تا ع پنجشنبه مورخ 95/5/28

برادران: غ تا ي روز جمعه مورخ 95/5/29

نمايش عروسكي

خواهران: الف تا چ شنبه مورخ 95/5/23

خواهران: ح تا ش يكشنبه مورخ 95/5/24

خواهران: ص تا ك دوشنبه مورخ 95/5/25

خواهران: گ تا ي روز سه‌شنبه مورخ 95/5/26

برادران: الف تا ز روز چهارشنبه مورخ 95/5/27

برادران: س تا ك پنجشنبه مورخ 95/5/28

برادران: گ تا ي روز جمعه مورخ 95/5/29

عكاسي

خواهران: الف تا ش روز دوشنبه مورخ 95/5/18

خواهران: ص تا  ي  روز سه‌شنبه مورخ 95/5/19

كليه برادران روز چهارشنبه مورخ 95/5/20

مجسمه سازي

خواهران: الف تا غ دوشنبه مورخ 95/5/18

خواهران: ف تا ي روز  سه‌شنبه مورخ 95/5/19

كليه برادران روز چهارشنبه مورخ 95/5/20

موسيقي ايراني

برادران: دوشنبه 95/5/25

خواهران: سه‌شنبه 95/5/26

هنرستان موسيقي پسران- تهران - خيابان ولي‌ عصر-تقاطع خيابان امام ‌خميني-رو به روي موزه ملي قرآن كريم- جنب تالار محراب طبقه دوم

موسيقي جهاني

برادران: شنبه 95/5/23

خواهران: يكشنبه 95/5/24

آهنگسازي

پنجشنبه و جمعه مورخ22 و 95/5/21 خواهران و برادران ( شروع آزمون تشريحي آهنگسازي صبح روز پنجشنبه مورخ 95/5/21 رأس ساعت 8:00 صبح)

نكات مهم براي رشته ‌هاي مندرج در جدول فوق:

كليه داوطلبان لازم است با توجه تاريخ تعيين شده  جهت تعيين نوبت آزمون قبل از ساعت 8:00 صبح (از ساعت 7:30) روز برگزاري آزمون در محل حوزه  حضور داشته باشند.

داوطلبان مجموعه نمايش لازم است رزومه كامل مكتوب و نمونه فعاليت هاي هنري را در جلسه آزمون همراه داشته باشند.

داوطلبان رشته مجسمه ‌سازي ضروري است تخته شاسي بزرگ، كاغذ مناسب طراحي، مداد، پاك كن و تراش به همراه داشته باشند.

داوطلبان رشته عكاسي از عكس هاي شاخص خود، چند نمونه پرينت در جلسه آزمون به همراه داشته باشند.

در رشته موسيقي ايراني تسلط كامل به يكي از سازهاي موسيقي سنتي ايران (به استثناي سازهاي ضربي) و مباني نظري و عملي موسيقي ايراني و نيز تسلط لازم به سرايش و شنوايي و در رشته موسيقي جهاني تسلط لازم به يكي از سازهاي موجود در اركسترهاي سمفونيك (به استثناي سازهاي ضربي) و مباني نظري و عملي موسيقي جهاني و نيز تسلط لازم به سرايش و شنوايي داشته باشند.

 در رشته آهنگسازي مفاد آزمون در 2 بخش، بخش اول: هارموني به صورت كتبي شامل يك سوال باس شماره گذاري شده- سازشناسي ايراني و جهاني به صورت كتبي 15 سوال (5 سوال ساز شناسي ايراني و 10 سوال ساز شناسي جهاني)، بخش دوم: مباني نظري موسيقي شامل سرايش و تربيت شنوايي و پيانو مي باشد.

 

ج) رشته تحصيلي كتابت و نگارگري:

پرينت كارت ورود به جلسه آزمون عملي و تخصصي رشته كتابت و نگارگري با توجه به تاريخ برگزاري آزمون مذكور از روز سه ‌شنبه مورخ 95/5/12 تا روز چهارشنبه مورخ 95/5/13 از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان قابل دريافت خواهد بود. آن دسته از داوطلباني كه موفق به پرينت كارت خود نشده ‌اند و يا مغايرتي در كارت خود مشاهده مي نمايند، مي ‌توانند منحصراً در روز چهارشنبه مورخ 95/5/13 از ساعت 8:00 الي 12:00 ظهر و از ساعت 14:00­ الي 18:00 بعدازظهر به نماينده رفع نقص اين سازمان مستقر در آدرس مندرج در جدول ذيل مراجعه نمايند. فرآيند آزمون عملي رشته كتابت و نگارگري از ساعت 8:00 آغاز خواهد شد و داوطلبان لازم است نيم ساعت قبل از شروع فرآيند در حوزه امتحاني مربوط حاضر باشند. به همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل شناسنامه و يا كارت ملي الزامي است. عدم حضور در آزمون عملي به منزله انصراف تلقي خواهد شد. ضمنا امكان تكرار و يا برگزاري مجدد آزمون بعد از تاريخ تعيين شده به هيچ عنوان ميسر نمي باشد. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون درج شده است.

داوطلبان رشته‌‌ كتابت و نگارگري لازم‌ است‌ خودكار، مداد و پاك كن نرم، تخته شاسي به ابعاد A3، مدادهاي طراحي B2،  B4 و B6 را در جلسه آزمون همراه داشته باشند. داوطلبان از الصاق كردن هرگونه كاغذ، كاغذ پوستي و غيره به كار عملي خودداري نمايند. ضمناً با توجه به اين كه به طرح هاي مقدماتي و اتودهاي اوليه آن ها توجه مي‌ شود لذا بهتر است داوطلبان آن ها را پاك نكنند. هیچ یک از داوطلبان اجازه­ی آوردن وسایل اضافی اعم از کتاب، جزوه، تلفن همراه، پیجر، نت­ بوک و هرگونه وسیله الکترونیکی مجهز به دوربین فیلم­ برداری و یا عکس ­برداری و غیره(به جز موارد خواسته شده فوق) را ندارند. استفاده از هر گونه کتاب طراحی، کاغذ (به جز آن هایی که در جلسه آزمون به داوطلبان داده خواهد شد) تصاویر متفرقه در جلسه آزمون اکیداً ممنوع بوده و در صورت مشاهده تقلب محسوب می شود. در حین انجام پروژه، قدم زدن، سرکشی بر روی کار دیگران، هر نوع پرسش و پاسخ و کمک به دیگران مجاز نبوده و در صورت انجام آن به عنوان تقلب محسوب خواهد شد. هر گونه کولاژ کردن، چسباندن و نصب کردن مصالح متفرقه بر روی پروژه عملی یا تشریحی ممنوع است.

محل و زمان رفع نقص و برگزاري آزمون عملي و تخصصي رشته‌ كتابت و نگارگري

نام رشته

زمان آزمون (به ترتيب حرف اول نام  خانوادگي)

محل رفع نقص و برگزاري

كتابت و نگارگري

صبح پنجشنبه مورخ 95/5/14

تهران - خيابان آزادي - بين خيابان آذربايجان و خوش - نبش كوچه كامياران –  دانشگاه  غيرانتفاعي سوره

ضمناً داوطلبان گرامي مي ‌توانند سوالات خود از طريق سيستم پاسخ گويي اينترنتي مندرج در سايت اين سازمان مطرح و يا با شماره‌ تلفن 42163- 021  (در ساعت اداري)، تماس حاصل نمايند.

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

1395.05.06

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2560892 نفر   - 456201 ip   بازديد امروز : 449 نفر   - 112 ip   بازديد ديروز : 891 نفر   - 330 ip   آنلاين : 9 نفر