پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398

به سایت موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی خوش آمدید.میزبانان شما در سایت جامع اینترنتی خوارزمی:دکتر محمود شیرزاد-مهندس سعید ابراهیمی

empty    

 
 

 

اخبار
آخرین وضعیت رشته های گروه پزشکی دانشگاه آزاد

دکتر سید علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: 26 فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با قرار گرفتن در جمع 2.5 درصد برتر فارغ التحصیلان این رشته، مستقیماً و بدون گذراندن طرح می توانند وارد مقاطع تخصصی شوند و از این حیث دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول را در بین دانشگاه های پزشکی کشور به دست آورده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ابطحی با بیان این که حوزه علوم پزشکی دانشگاه کیفیت را در دو جبهه آموزش و درمان اجرا کرده است، گفت: کماکان امر بهبود کیفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به طور مستمر ادامه دارد.

معاون علوم پزشکی افزود: در جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات در بیمارستان ها و اجرای استانداردهای اعتباربخشی در سال جاری، جلسات هم اندیشی با روسای واحدها و روسا و مدیران بیمارستان ها برگزار می شود.

دکتر ابطحی با بیان اینکه در تاریخ 14 و 15 شهریور سال جاری روسای واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و روسای بیمارستان ها و مدیران ذیربط در تبریز گردهم میا آیند، اظهار داشت: این همایش در جهت استمرار ارتقای درمان، آموزش و اجرای ضوابط و مقررات دفاتر EDO (مرکز توسعه آموزش)، توانمندسازی هیات علمی و اداره امور بیمارستان ها براساس اصول اقتصاد درمان است.

وی افزود: در سال گذشته براساس تلاش مستمر مسئولان بیمارستان های دانشگاه آزاد اسلامی و پشتکار ستودنی کادر پرستاری، 7 بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی در ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به درجه یک کشوری نائل شدند.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: این تلاش همچنان ادامه دارد تا ارتقای کیفیت و ایمنی بیمارستان، کسب رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه آموزش، با جذب 500 عضو هیات علمی، ایجاد 50 دفتر مرکز توسعه آموزش (EDO) و 50 مرکز مهارت بالینی موفق شده که سطح آموزشی را برای دانشجویان به طور چشمگیری ارتقا دهد.

دکتر ابطحی با بیان این که در سایه همین تلاش ها 26 نفر از دانشجویان پزشکی این دانشگاه در زمره 2.5درصد فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفته اند، گفت: این موضوع جای خرسندی دارد و پاسخ مناسبی به تلاش های ارتقای آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی با بیان این که واحدهای دندانپزشکی تهران و اصفهان در ارزیابی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهران در 8 گروه از 28 گروه کشوری به درجه برتر رسیده اند، اظهار داشت: این موضوع در سطح کشور دارای ارزش بالایی بوده و باعث افتخار است.

دکتر ابطحی با اشاره به این که نتیجه امتحانات جامع پیش‌ کارورزی و جامع علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی 93.4درصد در سطح کشور قبولی داشته، گفت: قبولی 93.4درصدی در سطح کشور، از نُرم مورد انتظار بالاتر است. ضمن این که متوسط نمرات قبولی نیز در واحدها به طور چشمگیری افزایش داشته است.

وی در پایان گفت: در سال گذشته(1394) نیز دانشجویان برتر کشوری در واحدهای قشم، کیش و دانشکده داروسازی تهران معرفی شده و مورد تقدیر دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفتند.

دکتر ابطحی از همکاری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت حمایت و نظارت بر فعالیت های حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

1395.06.10

کیفیت سایت جدید خوارزمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیاز به محتوای بیشتر
متوسط
خوب

 

 

  بازديد کل : 2642916 نفر   - 475036 ip   بازديد امروز : 749 نفر   - 145 ip   بازديد ديروز : 530 نفر   - 148 ip   آنلاين : 6 نفر